You are here:  / Dom i Ogród / Montaż smd i tht / Wpływ otoczenia na mieszkańców

Wpływ otoczenia na mieszkańców

post by related

related post

deweloper (10)Niezależnie od tego zdajemy sobie z tego sprawę czy nie, nasze życie jest w znaczącym stopniu determinowane tym w jakiej dzielnicy miasta mieszkamy. Architektura, która nas otacza ma wymierny wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie. Dla przykładu, jeśli jesteśmy mieszkańcami starej, historycznej okolicy, pełnej przepięknych chodź trochę podniszczonych upływem czasu kamienic, otaczają nas romantyczne widoki. Możemy snuć domysły przez kogo zamieszkane były dane nieruchomości. Kogo stać było na wybudowanie sobie pałacu z oddzielnym wejściem dla służby i stadniną dla koni. Wracając do domu i podziwiając takie widoki siłą rzeczy możemy marzyć na jawie, stajemy się bardziej romantyczni i zrelaksowani.

Podobnie, jeśli zamieszkujemy dzielnicę przemysłową, pełną fabrycznych kominów, otacza nas prawdopodobnie szarość i monotonia krajobrazu. Nie każdemu przypadnie do gustu industrialny charakter takiej dzielnicy.

Stąd należy dobrze przemyśleć miejsce, w którym planujemy zamieszkać lub kupić nieruchomość. Pamiętajmy, że będzie ono na nas miało ogromny wpływ.

Przeczytaj także inne nasze artykuły o budownictwie:

Wpływ otoczenia na mieszkańców
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Slowa kluczowe: , , , , , , , , , ,