You are here:  / Architektura / Montaż smd i tht / Własny port

Własny port

post by related

related post

Biuro wcale nie musi być nudneGdybym dysponował odpowiednią ilością pieniędzy kupiłbym którąś z powojskowych nieruchomości, które Agencja Mienia Wojskowego wystawiła na sprzedaż na terenie Helu. Każda z nich może stanowić ogromne pole do popisu dla inwestora, bo są to duże tereny, w sumie mają chyba większą powierzchnię niż całe miasteczko.
Mógłbym na przykład kupić port wojenny. Nie za bardzo wiedziałbym co z nim zrobić, jednak przecież nie każdy ma własny port – mógłbym na imprezach pokazywać zdjęcia owego portu dziewczynom i mówić „Spójrz, to mój port. Poznałaś kiedyś kogoś z własnym portem?” Myślę, że miałbym wówczas u takiej dziewczyny znacznie większe szanse, niż jako właściciel zwykłego, dwupokojowego mieszkania, czy nawet domku rodzinnego. W dzisiejszych czasach zwykła, mieszkalna architektura nie imponuje już kobietom tak jak w czasach PRL. Port – to co innego. Już mając własny samolot czy własny jacht można liczyć na preferencyjne traktowanie u płci przeciwnej. Myślę, że właściciela portu panie traktowałyby jeszcze bardziej przychylnie.

Przeczytaj także inne nasze artykuły o budownictwie:

Własny port
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Slowa kluczowe: szycie firan kędzierzyn, blog początkującego elektronika, tanie taxi legnica, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka, mezoterapia vivaderm, GAP Fakturowy BMW, kostka fakturowana producent, Usuwanie owłosienia żary, rodogosz ogrody, zerwany triceps, wałki pa66