You are here:  / Bramki antykradzieżowe / Budownictwo / Zawory grzybkowe / Od czego zależne są różnice w cenach mieszkań?

Od czego zależne są różnice w cenach mieszkań?

post by related

related post

ochrona-mienia-8Ceny mieszkań są skrajnie różne o czym można się przekonać przeglądając chociażby zasoby takich portali ogłoszeniowych jak https://ankranieruchomosci.pl/. Z czego jednak wynikają te rozbieżności? Co wpływa na wartość nieruchomości?

Oto kilka podstawowych czynników:

Kondygnacja mieszkania – na im wyższym piętrze znajduje się mieszkanie, tym niższa jego wartość. Z danych ekspertów wynika, że największą popularnością cieszą się mieszkania usytuowane na pierwszym piętrze i to one są najdroższe. Nie bez znaczenia jest też położenie mieszkania – zdecydowanie droższe są te, które usytuowane są po stronie południowej.
Metraż – tu oczywistym faktem jest, że im większe mieszkanie, tym adekwatnie wyższa jego cena. Budownictwo – wyższą ceną cechują się mieszkania usytuowane w nowych blokach lub kamienicach. Stan techniczny – określany przez rzeczoznawcę majątkowego specjalizującego się w wycenie nieruchomości. Dostęp do miejsca garażowego i balkonu oraz typ zastosowanego ogrzewania – wszystko to wpływa bowiem na jakość życia w mieszkaniu a więc i na jego wartość.

Przeczytaj także inne nasze artykuły o budownictwie:

Od czego zależne są różnice w cenach mieszkań?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Slowa kluczowe: busy do danii szamotuły, CPE Gliwice, Minikoparka Gorlice, balayage fryzjer kraków, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, Usuwanie owłosienia żary, Tynk mozaikowy Lakma, standy eliptyczne cena druku, trioxygen 5, bcaa katowice sklep, księgowość wspólnoty Rawa Mazowiecka