You are here:  / Budownictwo / Posadzka epoksydowa / Separator z osadnikiem / Ekologiczne zbiorniki na szambo

Ekologiczne zbiorniki na szambo

post by related

related post

ekologiczne-zbiorniki-na-szambo-10Ekologiczne zbiorniki na szambo są coraz popularniejsze przede wszystkim ze względu na swoje cechy użytkowe.

Zasada działania ekologicznego szamba

Ekologiczne szambo służy do gromadzenia ścieków, dlatego znajduje zastosowanie przede wszystkim w gospodarstwach domowych. Działanie urządzenia  jest niezwykle proste. Szambo zbudowane jest ze zbiornika bezodpływowego, a także z wlotu, przez który wszelkie nieczystości dostają do wnętrza. Istotne jest to, że wewnątrz szamba nie zachodzą żadne procesy oczyszczające, dlatego co jakiś czas konieczne jest opróżnianie zbiornika.

Opróżnianie szamba

Do opróżniania i oczyszczania szamba wykorzystuje się specjalne wozy asenizacyjne. Jeżeli nie opróżnimy zbiornika to wewnątrz mogą zajść reakcje chemiczne stwarzające bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia i życia ludzi. Termin wywozu wynosi około dwóch tygodni i należy nie przekraczać tej daty, jeżeli nie chcemy narazić się na niebezpieczeństwo, a także jeżeli zależy nam na zachowaniu odpowiedniego stanu zbiornika.

Przeczytaj także inne nasze artykuły o budownictwie:

Ekologiczne zbiorniki na szambo
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Slowa kluczowe: Szamba Betonowe Piaseczno, Drepo zadaszenia tarasów, Szamba Betonowe Lesko, Fotoodmładzanie żary, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, durobet ceny, etykiety inspekcyjne na zamówienie, Porównanie 2016 technorattan kontra polipropylen, kreda sisa, ra nails lakier hybrydowy, lpk208